© Vega Serviss.
Security systems.
All rights reserved.
Created by ORGanika.lv
2008.-2014.
 
     
 

APSARDZES SIGNALIZĀCIJA

     
 
 
     

Lokāla signalizācija
- sevi ietver: objekta bloķēšanu ar kustības devējiem, stikla plēšanas devējiem, durvju un logu atvēršanas devējiem un citus. Nesankcionētas ielaušanas gadījumā objektā, iziet skaņu un gaismas signāls, lai brīdinātu apsardzes darbiniekus vai arī pievērst apkārtesošo cilvēku uzmanību. Ir iespēja sūtīt signālus par visiem notikumiem objektā uz mobilo telefonu.

Centralizēta apsardzes signalizācija (pults)
- apsardzes signalizācija ar pieslēgšanu centralizētas apsardzes pultīm (CAP) sevi ietver: objekta bloķēšanu ar kustības devējiem, stikla plēšanas devējiem, durvju un logu atvēršanas devējiem un citus, kā arī nepieciešamības gadījumā ugunsdrošības šleifa pieslēgšanu ar sekojošo tālāk visu notikumu translāciju uz CAP. Trauksmes signāla gadījumā uz objektu izbrauc patruļgrupa.

Kombinēta apsardzes signalizācija sevi ietver:
- telpu bloķēšanu ar pieslēgšanu pie vietējas pults;
- pieslēgšanu sevišķi svarīgo telpu (kase, ieroču glabāšanas istaba, dārgmetāli un citi) centralizētas apsardzes pultīm (CAP);
- trauksmes signalizāciju;
- piekļūšanas kontroles sistēmu.
Kombinēta apsardzes signalizācija pielietojas rūpniecības objektos, paaugstinātas sarežģījuma objektos, kur ir vietēja apsardze.

Trauksmes signalizācija
- pielietojas objektos kur ir iespējams uzbrukums uz firmas vai apsardzes darbiniekiem, kā arī dzīvokļiem vai citiem prīvatīpašumu objektiem, kur iekšā atrodas cilvēki. Trauksmes signalizācija sevi ietver: paslēpto pogu vai pedāli, kā arī pārnesamo radiopogu - breloku. Pēc pogas vai pedāļa nospiešanas uz centralizēto apsardzes pulti iznāk signāls УUZBRUKUMSФ, un uz objektu tiek nosūtīta patruļgrupa.

Montāža un apkalpošana veicās, saskaņā ar licenci R IeM Nr. 796-A.

 
 

UGUNSDROŠĪBAS SIGNALIZĀCIJA

Lai novērstu vai samazinātu materiālos zaudējumus, kā arī pasargātu cilvēkus ugunsgrēka gadījumā visas telpas objektā jāaprīko ar ugunsdrošības signalizāciju.

Lai novērstu vai samazinātu materiālos zaudējumus, kā arī pasargātu cilvēkus ugunsgrēka gadījumā visas telpas objektā jāaprīko ar ugunsdrošības signalizāciju. Ugunsdrošības signalizācija sevi ietver: ugunsdrošības signalizācijas ķēdes (šleifi) ar dūmu devējiem, siltumdevējiem, kombinētiem devējiem (siltuma un dūmu devējiem vienā korpusā), staru devējiem. Ugunsdrošības signalizācijas šleifi tiek pieslēgti pie kontroles pults, kurš var būt apsardzes-ugunsdrošības, kā arī specializētais ugunsdrošības pults.

Specializētais ugunsdrošības pults nodrošina paaugstinātu aizsardzību no traucējumiem un viltotām trauksmēm sakarā ar to, ka viņam ir darba spriegums 24V (apsardzes-ugunsdrošības pultīm Ц 12V) un viņas atšķir signālus УTRAUKSMEФ Ц УBOJĀJUMSФ, kas ir ļoti svarīgi. Specializētais ugunsdrošības pults izdot trauksmes signālu tikai tad, ja ir nostrādājis ugunsdrošības devējs.

Ugunsdrošības signalizācija var būt lokāla un ar pieslēgšanu pie centralizētas uzraudzības pults.

     
 
 
     
 
     
 
ORGANIKA Banner Network
Counter CO.KZ

ORGANIKA Banner Network