© Vega Serviss.
Security systems.
All rights reserved.
Created by ORGanika.lv
2008.-2014.
 
     
 

APSARDZE UN NOVĒROŠANA

Tehniskā apsardze (pults) veicama, iesaistot mobilo komandu (grupu) apsardzes uzņēmumus, rajonā, kurā atrodas objekts. Gadījumā, ja konkrētā vieta nav nodrošināta ar apsardzes uzņēmumu patrulēšanu, tad saskaņā ar vienošanos iespējams iesaistīt vietējos iedzīvotājus, iecirkņa inspektoru utt.

     
 
 
     
Novērošana (objekta uzraudzība) tiek veikta jebkurā vietā, kur pieejami telefonlīniju un mobilie sakari, kā arī internets. Gadījumā, ja objekta iekļūšanas vietā ir nepieciešama tūlītēja reaģēšana no īpašnieka vai speciālo dienestu puses, novērošanas stacijas operators paziņo par situāciju visus noslēgtajā līgumā norādītos subjektus.
 

Kāpēc tieši apsardzes un novērošanas stacija VEGA GROUP?

     
 
 
     

Apsardzes un novērošanas stacija VEGA GROUP СТАМ-2 izmanto vismodernākās sistēmas un programmatūras informācijas pieņemšanai un apstrādāšanai, kas iegūtas no objekta. Informācija no objektiem tiek iegūta caur GSM, GSM/GPRS, telefonlīnijām, internetu (portāls TCP/IP) un radio.

Tajā pašā laikā, ievērojot Eiropas Savienības prasības saistībā ar objekta kontroli, tas ir, pat pie izslēgtas apsardzes uz novērošanas staciju (pulti) nonāk pilna informācija par apsardzes sistēmas stāvokli.

Lai nodotu informāciju no objekta, tiek izmantots speciāls protokols, kas atļauj pastāvīgi kontrolēt ne tikai apsardzes un ugunsdrošības devēju stāvokli, bet arī applūšanas, paaugstinātas un pazeminātas temperatūras, spiediena u.c. signalizācijas devējus, ja tādi objektā ir uzstādīti. Iespējama trauksmes video verifikācija. Visa pienākošā informācija tiek arhivēta un, pie nepieciešamības, var tikt izsniegta klientam elektroniskā veidā.

 
     
 
ORGANIKA Banner Network
Counter CO.KZ

ORGANIKA Banner Network